Paykasa Kart ile Para Yatırma

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with Yorum Yok

Artık hiç bir şekilde kredi kartı kullanma zorunluluğunuz yoktur. Paykasa Kartları tercih ederek ödeme yapmanız çok kolaydır ve paykasa ödeme yöntemini seçerseniz kimlik bilgisi kullanıma gerek yoktur. Hiç bir şekilde kimlik bilginizi kullanmadan Paykasa Kart Sahibi olabilirsiniz.

Yurt dışından yapacağınız alışverişlerde artık hiç bir şekilde kredi kartı kullanma zorunluluğunuz yoktur. Artık ödeme yaparken Paykasa Kartı kullanabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi dolandırılmaktan ve kandırılmaktan koruya bilirsiniz.Yapmanız gereken sitemizde bulunan  Paykasa Kart Fiyatları sayfasından sizlerin ihtiyacı kadar paykasa kart satın alıp ödeme yapacağınız ekrana dönmek , sonrasında ödeme şeklinizi seçip sizler için özel bir ekran açılacaktır. Paykasa Kart pin kodunuzu o  ekrana girerek ödeme yap butonuna bir kez tıklayın ve sayfanızı yenileyin hızlıca ödemenizi aktif hala getirmiş olursunuz.

Neden Paykasa Kart ile Ödeme Yapmalısınız ? 

  1. Kimlik bilgilerinizi üçüncü şahıs kişilerle paylaşmamak için .
  2. Yurt dışı ödemelerde kimlik bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizin çalınmaması için.
  3. Kredi kartınızı kullandıkça ay sonu istemediğiniz ve bilmediğiniz bir çok ödeme ile karşılaşmamak için Paykasa kart kullanılmalı.
  4. Limiti yoktur limiti  siz belirlersiniz ve Kredi Kartınız yoksa bile Paykasa Kart Kullanabilirsiniz.
  5. Alışveriş yaparken kazanmak için Paykasa kart kullanmalısınız.

ve saymakla bitmeyecek  özelliklere sahip olan paykasa kartlar gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Artık internet üzerinden yapacağınız ödemeleri gönül rahatlığında paykasa kart ile yapabilir ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz sizler için daha güvenli olacağından bir kere denemelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.