Paykasa Kart ile Para Yatırma

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with Yorum Yok

Artık hiç bir şekilde kredi kartı kullanma zorunluluğunuz yoktur. Paykasa Kartları tercih ederek ödeme yapmanız çok kolaydır ve paykasa ödeme yöntemini seçerseniz kimlik bilgisi kullanıma gerek yoktur. Hiç bir şekilde kimlik bilginizi kullanmadan Paykasa Kart Sahibi olabilirsiniz.

Yurt dışından yapacağınız alışverişlerde artık hiç bir şekilde kredi kartı kullanma zorunluluğunuz yoktur. Artık ödeme yaparken Paykasa Kartı kullanabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi dolandırılmaktan ve kandırılmaktan koruya bilirsiniz.Yapmanız gereken sitemizde bulunan  Paykasa Kart Fiyatları sayfasından sizlerin ihtiyacı kadar paykasa kart satın alıp ödeme yapacağınız ekrana dönmek , sonrasında ödeme şeklinizi seçip sizler için özel bir ekran açılacaktır. Paykasa Kart pin kodunuzu o  ekrana girerek ödeme yap butonuna bir kez tıklayın ve sayfanızı yenileyin hızlıca ödemenizi aktif hala getirmiş olursunuz.

Neden Paykasa Kart ile Ödeme Yapmalısınız ? 

 1. Kimlik bilgilerinizi üçüncü şahıs kişilerle paylaşmamak için .
 2. Yurt dışı ödemelerde kimlik bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizin çalınmaması için.
 3. Kredi kartınızı kullandıkça ay sonu istemediğiniz ve bilmediğiniz bir çok ödeme ile karşılaşmamak için Paykasa kart kullanılmalı.
 4. Limiti yoktur limiti  siz belirlersiniz ve Kredi Kartınız yoksa bile Paykasa Kart Kullanabilirsiniz.
 5. Alışveriş yaparken kazanmak için Paykasa kart kullanmalısınız.

ve saymakla bitmeyecek  özelliklere sahip olan paykasa kartlar gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Artık internet üzerinden yapacağınız ödemeleri gönül rahatlığında paykasa kart ile yapabilir ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz sizler için daha güvenli olacağından bir kere denemelisiniz.

Yüksek Kur ile Paykasa Kart Bozdurma

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with Yorum Yok

Paykasa Kart ile ödeme yaptıktan sonra sizlere geriye kalan Paykasa Kart Pin numaralarınız ile Bozdurma işlemi yapabilirsiniz.Bu işlemi SatisKart.Com üzerinden yaparsanız Yüksek Kur ile Paykasa Kart Bozdurma seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Yüksek kur ile Paykasa Kart Bozdurma  işleminden kolay şekilde yararlanmak için aşağıda sizler için bu işlemleri adım adım yazacağız hiç bir şekilde takılmadan bu işlemlere uyarsanız sorun yaşamanız söz konusu değildir.Şimdiden bol kazançlı alışverişler yapmanız dileğiyle.

 Paykasa Kart Bozdurma İşlemi ; 

 1. Müşteri temsilcilerimiz ( Canlı Destek Operatörleri ) ile irtibata geçerek günlük kur fiyatını öğrenmelisiniz.
 2. Şirketimize güvene bilirsiniz 8 yıldır bu sektörde öncülük yapmaktayız. Hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir. Kullanat Kart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.
 3. Müşteri temsilcilerimiz sizlerden Paykasa Kart Pin kodunu talep edecektir , Sizde kodunuzu paylaşın.
 4. Kısa sürede kur hesaplanır ve bozum işlemi sonuçlanır.
 5. Sizlerden kullanmakta olduğunuz hesap numarası talep edilir.
 6. En geç 10 dakika içerisinde hesabınızı yenileyerek bozdurma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Sosyal Medya Hesaplarımız Takip Ederek , Haftada Bir Gün %50 daha fazla kurdan yararlanarak. Yüksek Kur ile Paykasa Kart Bozum yapabilirsiniz.

Paykasa Kart Fiyatları , Güncel Fiyatlar

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with 1 Yorum Var

Kullanat Kart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş olarak sizlere en uygun şekilde , Paykasa Kart fiyatı vermekteyiz. Şirketimiz aracı firma olmayıp Türkiye Resmi Satış Şirketi olduğundan dolayı fiyatlarımız en düşük komisyon ile satışa sunulur.

Paykasa Kart
10 €
44,00 TL
Paykasa Kart
100 €
385,00 TL
Paykasa Kart
150 €
575,00 TL
Paykasa Kart
500 €
1.875,00 TL

Sizlere en kalite hizmeti sumaktan gurur duymaktayız. Küçük çaplı kazançlar için kendinizi tehlikeye atmayın. Fiyatlarımız diğer şirketlere göre daha uygundur ve güvenlidir.Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.

Paykasa Nasıl Alınır ? , Güvenli Ucuz

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with Yorum Yok

Kullanat Kart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş , SatisKart.Com Ailesi olarak  sizlere resmi  ve yasal yollardan  Paykasa Kart  satışı yapmaktayız. Dilediğiniz zaman güvenli ve yasal yollardan Paykasa Kart Satın Alabilirsiniz.

Paykasa kart satın alma işlemine başlamadan önce yapmanız gereken sizlere yeterli olacak kadar paykasa kart miktarı belirlemek. Öncelikle Paykasa Kart Fiyatları sayfamıza girerek sizlere gerekli olan miktarı belirlemek. Ardından canlı destek bölümümüze bağlanarak. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek satın almak istediğiniz Paykasa Kart miktarını belirtmek. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizlere hesap numaralarımızı paylaşacaktır. Paylaşım yapıldıktan sonra havale işlemi ne kadar hızlı gerçekleştirilirse , Sizlerede Paykasa Pin Kodu o kadar hızlı gönderilecektir.

Paykasa Kart Pin Kodu Nasıl Teslim Edilir ? ;

Pin kodu sizlere  canlı destek bölümümüze girerken sorulan cep telefon numarasına siz havale işlemini gerçekleştirdikten hemen sonrasında SMS ile gönderim sağlanır. Ardından gönül rahatlığında paykasa kart kullanabilirsiniz. Kesinlikle sizlerle paylaştığımız kodları kimseyle paylaşmayın aksi taktirde firmamız sorumluluğunda değildir. Hiç bir şekilde üçüncü şahıs kişilerle paykasa pin kodunuzu paylaşmayın.

Satın alma işlemi hızlı sürecektir , aracı ve komisyoncu firma değiliz. Türkiye Resmi Satış Şirketi olduğumuzdan dolayı işleminiz en hızlı şekilde çözümlenip size Pin kodunuz gönderilir.

Paykasa Kart Nedir , Güncel Bilgiler

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with Yorum Yok

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartlarınızı kullanmanıza artık gerek kalmamıştır. Ödemelerinizi Tek kullanımlık satın aldığınız Paykasa Kartlar ile yaparak.Kimlik bilgisi paylaşımı yapmanıza gerek kalmamıştır.

Paykasa kart günümüzde bir çok ödemede tercih edilen Kart sistemidir. Paykasa kart tek kullanımlık kart sistemidir limiti siz belirlersiniz ve istediğiniz şekilde yurt dışı alışverişlerde ödeme yapabilirsiniz. Pin kodu sistemiyle çalışır , yüksek güvenlikli pin kodu sistemi ile paranız şifrelenir ve hiç bir şekilde şifrelenen pin kod içerisinde kimlik bilgileriniz içermez. Paranızı şifreleyerek isminiz geçmeyecek şekilde ödeme yapabilirsiniz. Gönül rahatlığında kullanılan paykasa kartlar günümüzde en çok tercih edilen kart sistemidir. Soyut bir karttır sadece pin kodu sizlerle paylaşılır ve güvenli bir şekilde paykasa pin kodunuzu kimseyle paylaşmadan ödeme yapacağınız ödeme ekranına girerek. İşleminizi hızlı bir şekilde sonlandıra bilirsiniz yapmanız gereken pin kodunu açılan bölüme girerek onayla butonuna basıp ödemeyi aktif hale getirmektir.

Neden Paykasa Kart Kullanılmalı ? 

 1. Kaliteli ve güvenli alışveriş için.
 2. 7/24 Saat aralığı sıra beklemeden destek alabilmek için.
 3. Yurt dışı bir çok alışveriş sitesinde en çok tercih edilen kart sistemi olması.
 4. Kimlik bilgileriniz ve sizlerin bireysel bilgilerinin korunması için.
 5. Tek kullanımlık ve limitsiz olmaları istediğiniz şekilde alışveriş yapmanız için.

ve bir çok özelliği içinde barındıran Paykasa Kartlar kullanımı git gide benimsenmekte. Paykasa kartlar alışveriş yaptırırken kullanıcılarını kazandıran bir karttır. Hiç bir şekilde faiz ödemezsiniz ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hiç bir şekilde bireysel bilgilerinizi tanımadığınız ve güvenmediğiniz insanlarla paylaşmadan Paykasa Kart sahibi olabilirsiniz.

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.