Paykasa Nasıl Alınır ? , Güvenli Ucu...

Paykasa Nasıl Alınır ? , Güvenli Ucuz

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with Yorum Yok

Kullanat Kart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş , SatisKart.Com Ailesi olarak  sizlere resmi  ve yasal yollardan  Paykasa Kart  satışı yapmaktayız. Dilediğiniz zaman güvenli ve yasal yollardan Paykasa Kart Satın Alabilirsiniz.

Paykasa kart satın alma işlemine başlamadan önce yapmanız gereken sizlere yeterli olacak kadar paykasa kart miktarı belirlemek. Öncelikle Paykasa Kart Fiyatları sayfamıza girerek sizlere gerekli olan miktarı belirlemek. Ardından canlı destek bölümümüze bağlanarak. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek satın almak istediğiniz Paykasa Kart miktarını belirtmek. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizlere hesap numaralarımızı paylaşacaktır. Paylaşım yapıldıktan sonra havale işlemi ne kadar hızlı gerçekleştirilirse , Sizlerede Paykasa Pin Kodu o kadar hızlı gönderilecektir.

Paykasa Kart Pin Kodu Nasıl Teslim Edilir ? ;

Pin kodu sizlere  canlı destek bölümümüze girerken sorulan cep telefon numarasına siz havale işlemini gerçekleştirdikten hemen sonrasında SMS ile gönderim sağlanır. Ardından gönül rahatlığında paykasa kart kullanabilirsiniz. Kesinlikle sizlerle paylaştığımız kodları kimseyle paylaşmayın aksi taktirde firmamız sorumluluğunda değildir. Hiç bir şekilde üçüncü şahıs kişilerle paykasa pin kodunuzu paylaşmayın.

Satın alma işlemi hızlı sürecektir , aracı ve komisyoncu firma değiliz. Türkiye Resmi Satış Şirketi olduğumuzdan dolayı işleminiz en hızlı şekilde çözümlenip size Pin kodunuz gönderilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.