Paykasa Kart Nedir , Güncel Bilgiler

Paykasa Kart Nedir , Güncel Bilgiler

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with Yorum Yok

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartlarınızı kullanmanıza artık gerek kalmamıştır. Ödemelerinizi Tek kullanımlık satın aldığınız Paykasa Kartlar ile yaparak.Kimlik bilgisi paylaşımı yapmanıza gerek kalmamıştır.

Paykasa kart günümüzde bir çok ödemede tercih edilen Kart sistemidir. Paykasa kart tek kullanımlık kart sistemidir limiti siz belirlersiniz ve istediğiniz şekilde yurt dışı alışverişlerde ödeme yapabilirsiniz. Pin kodu sistemiyle çalışır , yüksek güvenlikli pin kodu sistemi ile paranız şifrelenir ve hiç bir şekilde şifrelenen pin kod içerisinde kimlik bilgileriniz içermez. Paranızı şifreleyerek isminiz geçmeyecek şekilde ödeme yapabilirsiniz. Gönül rahatlığında kullanılan paykasa kartlar günümüzde en çok tercih edilen kart sistemidir. Soyut bir karttır sadece pin kodu sizlerle paylaşılır ve güvenli bir şekilde paykasa pin kodunuzu kimseyle paylaşmadan ödeme yapacağınız ödeme ekranına girerek. İşleminizi hızlı bir şekilde sonlandıra bilirsiniz yapmanız gereken pin kodunu açılan bölüme girerek onayla butonuna basıp ödemeyi aktif hale getirmektir.

Neden Paykasa Kart Kullanılmalı ? 

  1. Kaliteli ve güvenli alışveriş için.
  2. 7/24 Saat aralığı sıra beklemeden destek alabilmek için.
  3. Yurt dışı bir çok alışveriş sitesinde en çok tercih edilen kart sistemi olması.
  4. Kimlik bilgileriniz ve sizlerin bireysel bilgilerinin korunması için.
  5. Tek kullanımlık ve limitsiz olmaları istediğiniz şekilde alışveriş yapmanız için.

ve bir çok özelliği içinde barındıran Paykasa Kartlar kullanımı git gide benimsenmekte. Paykasa kartlar alışveriş yaptırırken kullanıcılarını kazandıran bir karttır. Hiç bir şekilde faiz ödemezsiniz ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hiç bir şekilde bireysel bilgilerinizi tanımadığınız ve güvenmediğiniz insanlarla paylaşmadan Paykasa Kart sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.